Zawody Strzeleckie „Wakacje rozpocząć czas” w Kamieniu – Podsumowanie

29 czerwca 2024 roku na strzelnicy STONE RANGE w Kamieniu obok Głowna odbyły się zawody strzeleckie „Wakacje rozpocząć czas”. Impreza została wpisana w kalendarz Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego, co zagwarantowało jej oficjalny charakter oraz wysoką frekwencję.

Przebieg Zawodów

Zawody rozpoczęły się punktualnie o godzinie 10:00, niezależnie od warunków pogodowych, które tego dnia były wyjątkowo sprzyjające. Na uczestników czekały napoje oraz poczęstunek, co dodatkowo umiliło czas spędzony na strzelnicy.

Konkurencje

Strzelcy rywalizowali w sześciu konkurencjach, które obejmowały:

  1. 25 m pistolet BZ (10 strzałów)
  2. 25 m pistolet CZ (10 strzałów)
  3. 25 m karabin BZ (przyrządy mechaniczne, 10 strzałów)
  4. 25 m karabin CZ (przyrządy mechaniczne, 10 strzałów)
  5. 25 m strzelba (7 strzałów breneka)
  6. 50 m strzelba (7 strzałów breneka)

Uczestnictwo i Opłaty

W zawodach mogły wziąć udział osoby, które wcześniej dokonały zapisów telefonicznie pod numerem 509 041 830. Koszt uczestnictwa wynosił 35 zł za konkurencję dla osób zapisanych przed terminem zawodów i wpłacających opłatę przelewem na konto klubu „WROTA 44”. Numer konta, na który należało dokonać wpłaty, to 07 92630000 0752 2307 2007 0001 z dopiskiem „wpisowe na zawody strzeleckie”. Na miejscu, w dniu zawodów, koszt konkurencji wynosił 40 zł.

Sprzęt

Uczestnicy mieli możliwość korzystania z własnej broni i amunicji, jak również sprzętu udostępnionego przez organizatora zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Podsumowanie

Zawody przebiegły w miłej i sportowej atmosferze, a uczestnicy mogli cieszyć się profesjonalnie zorganizowanym wydarzeniem. Strzelnica STONE RANGE w Kamieniu po raz kolejny udowodniła, że jest doskonałym miejscem do organizacji tego typu wydarzeń, oferując doskonałe warunki zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych strzelców.

Organizatorzy oraz uczestnicy już nie mogą doczekać się kolejnych zawodów, które z pewnością ponownie przyciągną licznych entuzjastów strzelectwa z całego regionu.