O KLUBIE SPORTOWYM I STOWARZYSZENIU WROTA 44

STOWARZYSZENIE O CHARAKTERZE STRZELECKIM, KOLEKCJONERSKIM ORAZ SYMPATYKÓW BRONI I HISTORII MILITARNEJ WROTA 44

WROTA 44 to stowarzyszenie o charakterze strzeleckim i kolekcjonerskim. Zrzeszamy sympatyków broni i historii militarnej oraz wszystkich, którym bliska jest pasja związana ze strzelectwem sportowym.

Naszą misją jest przekazywanie wiedzy i umiejętności

W stowarzyszeniu realizujemy te cele wspólnie. Są z nami osoby, których pasja i wiedza jest na tyle szeroka, że mogą się nią dzielić. Zrzeszamy nie tylko miłośników strzelectwa i posiadaczy broni palnej, ale również pasjonatów historii, rozwoju techniki militarnej, detektorystów poszukujących pamiątek z minionych czasów oraz czarno-prochowców.

Kształtujemy świadome i odpowiedzialne podejście do strzelectwa i broni palnej

Naszą nadrzędną wartością jest bezpieczeństwo i profesjonalizm. Kształcimy osoby odpowiedzialne i zwracamy szczególną uwagę na wszystkie aspekty związane z bezpiecznym i odpowiedzialnym posługiwaniem się bronią.

Więcej o naszych celach i wartościach możesz przeczytać w Statucie Stowarzyszenia [link].

Czym się zajmujemy? Zobacz naszą ofertę:

  • Nauka strzelania z różnego rodzaju broni (pistolet, karabin, strzelba gładkolufowa)
  • Przygotowanie do patentu strzeleckiego i pozwolenia na broń
  • Organizujemy imprezy okolicznościowe i biznesowe
  • Prowadzimy zawody strzeleckie
  • Organizujemy szkolenia strzelania z broni pneumatycznej z wykorzystaniem trenażerów laserowych dla dzieci w wieku szkolnym na terenie województwa łódzkiego

Na naszej stronie znajdziecie też bogatą bazę wiedzy na tematy około strzeleckie – aktualne przepisy, aktualności ze świata strzelectwa sportowego i dużo wiedzy praktycznej. Zobacz naszą:

  • Filmy instruktażowe i baza wiedzy
  • Aktualności dotyczące prowadzonych szkoleń i spotkań

Dołącz do Stowarzyszenia WROTA 44

  • Chcesz zwiększyć swoje umiejętności strzeleckie?
  • Interesujesz się bronią lub historią militarną?
  • A może nigdy wcześniej nie miałeś okazji odbyć profesjonalnego przeszkolenia z użycia broni, a zawsze Cię to ciekawiło?

Niezależnie od tego który przypadek dotyczy Ciebie, możesz wziąć udział w organizowanych przez nas szkoleniach lub eventach.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszego klubu, stając się jego pełnoprawnym członkiem, będziesz mógł przystąpić do szkoleń na pozwolenie na broń i włożyć swój unikalny wkład w szerzenie wiedzy o strzelectwie i kolekcjonerstwie militarnym, a także czynnie uczestniczyć w życiu i rozwoju Stowarzyszenia.

DOŁĄCZ DO NAS !!!

DOKUMENTY