wrota44-logo544x180

Witam Państwa w Stowarzyszeniu WROTA 44.

Jest to STOWARZYSZENIE O CHARAKTERZE STRZELECKIM, KOLEKCJONERSKIM ORAZ SYMPATYKÓW BRONI I HISTORII MILITARNEJ WROTA 44 i tak też brzmi pełna nazwa naszego Stowarzyszenia.

Wiedza, umiejętności, wzajemna pomoc w dążeniu do określonych celów jednostki – to są nadrzędne wartości którymi się kierujemy. Mamy nadzieję skupiać przy sobie nie tylko ludzi zainteresowanych strzelectwem i posiadaniem broni palnej, ale również pasjonatów historii, rozwoju techniki militarnej, kopaczy złomu powojennego, czarno-prochowców – ludzi, których pasja i wiedza jest na tyle szeroka, że będą chcieli się nią podzielić. Wszystkie nasze cele i ich realizacja, ściśle określona jest  w statucie. Powinno to Państwu szerzej nakreślić wartości, którymi kierujemy się w Stowarzyszeniu.

Dlaczego WROTA 44 ?

Jest dużo stowarzyszeń o podobnych celach, zrzeszających ludzi o podobnych zainteresowaniach. Są bezskładkowe, albo składki są minimalne, pozwalające tylko na prowadzenie strony w sieci i bardzo okrojoną działalność marketingową. ALE SĄ MARTWE !!!

WROTA 44 jest Stowarzyszeniem innym. Tworząc je kierowałem się głównie dobrem i bezpieczeństwem członków.

Wysokość składek została bardzo rozsądnie dostosowana dla każdego kto chce czynnie uczestniczyć w spotkaniach i szkoleniach rozwijając lub dzieląc się wiedzą, którą posiada lub chce nabyć. Bezinteresowna praca członków i ich zaangażowanie w życie Stowarzyszenia jest jednak najważniejszą sprawą. Bez tego żadna grupa ludzi nie połączy się w całość i nie przetrwa bez względu na wspólne zainteresowania i wielkość funduszy, którymi dysponuje.

Wierzę, że Tych z Państwa, których zainteresowałem lub chociaż którym rozjaśniłem obraz koncepcji działania Stowarzyszenia, zobaczę w naszych szeregach. Mam nadzieję, że z prawdziwą chęcią i zaangażowaniem przyłączycie się do nas, wniesiecie swoją wiedzę i będziecie czynnie uczestniczyć w życiu i rozwoju Stowarzyszenia WROTA 44.

Czego Państwu i Sobie serdecznie życzę, bo nie ma lepszej przygody jak rozwijanie pasji.

Prezes Stowarzyszenia

Piotr Defiński

WIĘCEJ O STOWARZYSZENIU

Nasze cele:

STATUT STOWARZYSZENIA

Wpis do Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego:

UCHWAŁA ŁZSS

Wpis do Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego:

LICENCJA KLUBOWA LK-1269/2017