Miło nam poinformować, że 24 września w Kamieniu koło Głowna odbyło się zapowiadane przez nas spotkanie strzeleckie. Z radością przyjęliśmy liczne grono uczestników, zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych strzelców.

W godzinach 10:00-14:00 uczestnicy mieli do dyspozycji 25-metrową odcinkową strzelnicę, a od 14:00 do 15:00 dostępna była strzelnica 100-metrowa. Cieszymy się, że wielu z Państwa skorzystało z obu strzelnic, przyczyniając się do dynamicznej i pełnej emocji atmosfery.

W trakcie dnia przeprowadziliśmy także zawody strzeleckie na odcinku 25 m, gdzie uczestnicy mieli szansę sprawdzić swoje umiejętności w trzech kategoriach: strzelanie z pistoletu, karabinu i strzelby. Wkrótce opublikujemy wyniki oraz szczegółowy regulamin zawodów.

Dodatkowo, dla wszystkich zgromadzonych przygotowaliśmy wspólny grill. W okolicach godziny 12:30 zapach pieczonych kiełbasek unosił się nad terenem strzelnicy. Uczestnikom oferowaliśmy również różnorodne orzeźwiające napoje.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za aktywne uczestnictwo oraz za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że ten dzień dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń i będziemy dążyć do organizowania kolejnych takich spotkań.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas na strzelnicy. Mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem niebawem na kolejnych wydarzeniach!

Z serdecznymi pozdrowieniami, WROTA 44