Za nami kolejne emocjonujące zawody w KOLIMATORZE. Zapisy do rywalizacji trwały 20 listopada 2016 od godziny 10 do 11, co dawało wystarczająco dużo czasu nawet dla tych, którzy lubią sobie przysnąć rano. Możemy z pewnością stwierdzić, że był to czas pełen sportowych emocji i niezapomnianych chwil.

Było nas wiele – wśród uczestników dostrzegliśmy sporo nowych twarzy, co zawsze cieszy, świadcząc o rosnącym zainteresowaniu naszymi zawodami. Z radością przywitaliśmy również dwóch kolegów z klubu TOP GUN. Ich obecność była dla nas miłym akcentem tego dnia.

Zaskoczył nas poziom prezentowany przez zawodników. Cele, które sobie stawiali, a także umiejętności, jakimi się wykazali, były na znacznie wyższym poziomie, niż się spodziewaliśmy. To dowód na to, że pasja i determinacja w dążeniu do doskonałości naprawdę przynoszą efekty.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować organizatorom za perfekcyjne przygotowanie zawodów i dbałość o bezpieczeństwo uczestników. To dzięki Waszym staraniom mogliśmy cieszyć się z rywalizacji na tak wysokim poziomie. Oczywiście, gratulacje należą się również zwycięzcom – wasza ciężka praca i zaangażowanie zostały dziś docenione!

Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnej edycji zawodów w KOLIMATORZE i mamy nadzieję, że znów spotkamy się w tak licznej grupie pasjonatów.