Dnia 16 listopada 2016 r., w murach klubu strzeleckiego „DZIESIĄTKA” w Łodzi, zakończyła się kolejna odsłona emocjonujących zawodów. Uczestnictwo w nich było nie tylko okazją do rywalizacji, ale przede wszystkim szansą na zdobywanie nowych doświadczeń oraz nawiązywanie wartościowych relacji.

Nie zabrakło także starych znajomych, których spotkanie zawsze wprawia w doskonały nastrój. Z radością witamy w naszych szeregach każdego uczestnika, a kilka z tych twarzy, które pamiętamy od lat, serdecznie pozdrawiamy!

Chcielibyśmy w szczególności podkreślić obecność Pana SENIORA – WETERANA – SPORTOWCA. Jego postawa i pasja do strzelectwa to inspirujący przykład dla nas wszystkich. Ukazuje, że miłość do sportu i rywalizacji nie zna granic wieku i że każdy może czerpać radość z aktywnego spędzania czasu, rozwijając przy tym swoje umiejętności.

Wyniki zawodów zostaną opublikowane w najbliższym czasie, dlatego zachęcamy do śledzenia aktualności. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i sportową rywalizację, mając nadzieję, że już niebawem spotkamy się na kolejnych zawodach w „DZIESIĄTCE”!