W sercu lata, dokładnie 15 sierpnia, z wielkim entuzjazmem zorganizowaliśmy rodzinny piknik strzelecki, który niewątpliwie pełen był sportowego rywalizowania. To wydarzenie miało miejsce w malowniczym otoczeniu siedziby klubu WROTA 44, położonej w Konstantynowie Łódzkim przy ul. 8-Go Marca 2.

Dla naszych młodych strzelców przygotowaliśmy dwa profesjonalnie wyposażone tory. Pierwszy z nich był dedykowany do strzelań statycznych, gdzie uczestnicy mieli okazję oddać strzały zarówno z pistoletu, jak i karabinu. Drugi tor, o wyjątkowo dynamicznym charakterze, pozwolił na strzelanie na czas z różnorodnej broni: od pistoletu, poprzez karabin, aż po strzelbę.

Chcąc docenić zaangażowanie i umiejętności naszych młodych strzelców, przygotowaliśmy dla nich atrakcyjne nagrody. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami oraz dyplomami, które wręczyliśmy tuż po zakończeniu wszystkich konkurencji. Wyniki ogłosiliśmy tego samego dnia.

Rejestracja uczestników rozpoczęła się o godzinie 10:00 i trwała do 12:00. Myśląc o dobrym samopoczuciu wszystkich uczestników, przygotowaliśmy smaczny poczęstunek w postaci kiełbasek podawanych w bułeczce oraz orzeźwiających napojów.

Należy podkreślić, że organizatorzy podzielili zawody na dwie kategorie wiekowe: dziecięcą oraz dla dorosłych. Zachęcaliśmy do udziału osoby posiadające licencje zawodnicze oraz opiekunów. Starty miały charakter oficjalny, z zaliczeniem do kalendarza ŁZSS, oferując możliwość zaliczenia konkurencji 2K, 2P oraz 1S. Jednak najważniejszym celem było wspólne spędzenie czasu i możliwość postrzelania w towarzystwie najmłodszych entuzjastów tego sportu.

Z naszych zawodów klubowych dla dzieci wyniknęło kilka perełek. Cieszymy się z osiągnięć młodych talentów i z serca dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia.