Z radością informujemy, że zakończyliśmy ostatnią teoretyczną edycję szkolenia strzeleckiego dla uczniów klas 8 w Szkole Podstawowej w Rąbieniu. Uczniowie z zapałem przyswajali wiedzę z naszego starannie przygotowanego programu, który łączył teorię z praktyką.

Uczniowie nie tylko zgłębiali historię broni, ale także zdobywali umiejętności praktyczne z zakresu jej składania i obsługi. Dzięki nowoczesnym trenażerom laserowym mieli okazję zastosować w praktyce zasady celowania, co dodatkowo uatrakcyjniło nasze zajęcia. Nie możemy nie podkreślić wielkiego zaangażowania i entuzjazmu, którym uczniowie podchodzili do każdej z lekcji.

Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność dla dyrekcji, kadry nauczycielskiej oraz Rady Rodziców szkoły za ich niesłabnące wsparcie i współpracę w trakcie całego projektu. Specjalne podziękowania kierujemy również w stronę Marszałka Województwa Łódzkiego za sfinansowanie tego ważnego przedsięwzięcia.

Pragniemy również poinformować, że następne spotkanie odbędzie się już na strzelnicy, gdzie uczniowie będą mogli przenieść zdobytą wiedzę teoretyczną w konkretne działania praktyczne. Czekamy z niecierpliwością na ten moment i mamy nadzieję, że będzie on równie owocny jak nasze dotychczasowe zajęcia.