Pierwsze spotkanie strzeleckie WROTA 44 w tym roku.

Następne świetne spotkanie za nami. 21 stycznia 2018 odbyło się spotkanie strzeleckie naszego stowarzyszenia WROTA 44. Miejsce jak zwykle w Drużbicach, strzelnica SIGMA SHOOTING. Pogoda dopisała nam jak nigdy. Brak wiatru, piekące słoneczko którego promienie odbijały się do śniegu powodowały, że można było odpocząć w miłej atmosferze. Przetestowaliśmy dwa nowe karabiny AR-15 i porównaliśmy je do starego dobrego AK. Zdania były podzielone, ale dzięki temu już wiemy czym będziemy się sugerować przy następnym zakupie broni w przyszłości. Członkowie mogli porównać niezawodność i trwałość AK do celności i funkcjonalnego wyglądu AR.
Po kilku miesiącach ćwiczeń celności i procedur bezpieczeństwa, które dały owoce w postaci PATENTÓW STRZELECKICH zaczynamy walczyć z szybkością i dynamiką. Wstępne zasady obrony, ataku od tyłu. Ćwiczenie strzelania do tyłu i prostych zasad reakcji w sytuacji zagrożenia.
Całość spotkania zwieńczyła oczywiście kiełbaska na kiju i ( sałatka Adka ).
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, a mojej żonie za zaangażowanie, czas i pracę którą poświęca w organizację spotkania.