W dniu 10 września 2017 roku, po licznych przeszkodach i odwołaniach spowodowanych kapryśnymi warunkami atmosferycznymi, odbyło się wyczekiwane spotkanie strzeleckie na strzelnicy w Drużbicach pod egidą WROTA 44. Wydarzenie to okazało się być nie tylko doskonałą okazją do sprawdzenia umiejętności strzeleckich, ale również znakomitym forum dla wymiany doświadczeń i budowania więzi w społeczności strzeleckiej.

Nie można pominąć wyjątkowej oprawy kulinarnej, która dodała wydarzeniu niepowtarzalnego charakteru. Szaszłyki i placuszki z fasoli stały się prawdziwą sensacją, przyciągając uczestników do wspólnego stołu i umilając czas spędzony na strzelnicy. Można śmiało powiedzieć, że kulinarne doświadczenia równały się z emocjami strzeleckim, co tylko podkreślało wyjątkowość tego dnia.

Co szczególnie cieszy, to rosnące zainteresowanie młodego pokolenia światem strzelectwa. Młodzi uczestnicy wykazali się nie tylko entuzjazmem, ale również zaskakującą biegłością i świadomością zasad bezpieczeństwa. To znak, że świadomość Polaka na temat odpowiedzialnego posługiwania się bronią ewoluuje w pozytywnym kierunku.

Ostateczny bilans spotkania jest więcej niż pozytywny. Nie tylko udało się zrealizować plany strzeleckie, ale również zacieśnić więzi społeczności, zaszczepić w młodych entuzjazm do strzelectwa i nade wszystko – dobrze się bawić.