Udana Inauguracja Roku Strzeleckiego 2024 w Klubie „STRZELMISTRZ”

Z radością informujemy, że w nowym roku 2024 odbyło się pierwsze spotkanie członków naszego klubu strzeleckiego w Łodzi. Wydarzenie to miało miejsce na dobrze znanym wszystkim strzelcom obiekcie przy ul. Skrzywana 12, siedzibie klubu „STRZELMISTRZ” www.strzelmistrzklub.pl.

Spotkanie to było doskonałą okazją dla naszych członków do wzajemnego spotkania się po świątecznej przerwie i rozpoczęcia nowego roku w duchu przyjaznej rywalizacji i wspólnej pasji do strzelectwa. Atmosfera podczas tego wydarzenia była niezwykle pozytywna i pełna entuzjazmu, co tylko potwierdza silne więzi i zgranie naszej strzeleckiej społeczności.

Uczestnicy spotkania mieli okazję do udziału w licznych ćwiczeniach strzeleckich, co pozwoliło na doskonalenie umiejętności i sprawdzenie swoich postępów. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i umiejętnościami, które są wynikiem regularnych treningów i pasji do strzelectwa.

Warto podkreślić, że spotkania takie jak to są ważnym elementem życia klubowego. Pozwalają one nie tylko na rozwijanie umiejętności strzeleckich, ale także na budowanie silnej, wspierającej się wzajemnie społeczności.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania i do następnego.