Pierwszy w tym roku Piknik strzelecki naszego stowarzyszenia WROTA 44 na strzelnicy POLIGON pod Skierniewicami

W ostatnią niedzielę 23 czerwca w końcu udało nam się znaleźć czas w życiu prywatnym, żeby się spotkać i postrzelać na świeżym powietrzu w gronie znajomych ze Stowarzyszenia WROTA44. Słoneczko i towarzystwo dopisało, jak zwykle wyżerka z grilla (kiełbaski, karczek i kurczaczek) i duuuużo amunicji 🙂 . Jak w naszym zwyczaju na pierwszy ogień zabawa z pistoletem na 10 i 25 metrów. Mieliśmy dużo osób, których ten dzień był pierwszym dniem z bronią, więc początki troszkę nam się rozciągnęły, ale jak tylko towarzystwo załapało procedury bezpieczeństwa i się wstrzelało to nie było zmiłuj. Konkurencje i zawody, duch rywalizacji i kupa śmiechu. Nie mogło zabraknąć karabinu jako największej atrakcji, każdy chciał przestrzelić Kałacha i na koniec pompeczka, czyli strzelba gładko lufowa.

Zabawa od południa do godzin wieczornych, świetnie spędzony czas z rodziną i znajomymi. Mnóstwo wrażeń i adrenaliny, a przede wszystkim moc zabawy jaką jest strzelanie. Tym razem przedział uczestników od 11 lat do 70+. Nikt nie wymiękał, działo się.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy ponownie. Oraz specjalne podziękowania dla strzelnicy POLIGON pod Skierniewicami.