23 lipca 2017 roku na Strzelnicy w Drużbicach miało miejsce niezwykłe wydarzenie – piknik strzelecki dedykowany wszystkim, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bronią. To spotkanie, będące idealnym połączeniem edukacji strzeleckiej z beztroskim letnim wypoczynkiem, przyciągnęło wielu entuzjastów tego sportu.

Niebo było bezchmurne, a słońce prażyło z nieba, lecz to nie przeszkadzało uczestnikom w pełnym zaangażowaniu uczestniczyć w strzelaniach. A pogoda? Idealna na taki dzień – ciepło, bezchmurnie, z delikatnym wiatrem rozwiewającym zapach prochu i świeżo upieczonego mięsa.

Przy grillu panował prawdziwy ruch. Niesamowite dziewczyny, które obsługiwały grill, zadbały o to, aby nikt nie odszedł głodny. Kiełbaski sycące, karkówka w aromatycznej marynacie oraz chrupiąca golonka – to wszystko robiło furorę wśród uczestników. Chłodne napoje prosto z lodu były jak balsam dla spragnionych, pozwalając cieszyć się piknikiem mimo wysokiej temperatury.

W trakcie pikniku uczestnicy mieli okazję przetestować różne rodzaje broni. Chociaż wiele z nich zyskało uznanie, to jednak niezniszczalny AK, ze swoją charakterystyczną budową i niezawodnością, przyciągnął największą uwagę. Z kolei strzelba, ze swoją imponującą mocą 12, dostarczyła mnóstwo wrażeń. Niejedna osoba podzieliła się swoją radością związaną z techniką dynamiczną na torze strzeleckim.

Zaowocowało to wieloma uśmiechami, śmiechem i poczuciem spełnienia, które unosiło się w powietrzu przez cały dzień.

Na zakończenie chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie, pasję i chęć nauki. Podziękowania kieruję również do kolegów, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego dnia. Czekam z niecierpliwością na kolejne spotkanie!