Zakończenie sezonu strzeleckiego 2019.

Nasze spotkanie – zakończenie sezonu strzeleckiego 2019 odbyło się 13 października na strzelnicy BRACTWA KURKOWEGO mieszczącego się w Łodzi na ulicy Konstantynowska 1 ( Park na Zdrowiu ). Naszym opiekunem był Pan Jerzy Kącki administrator strzelnicy, który dbał o każdy detal naszej imprezy dlatego mogliśmy niczym się nie martwić i po prostu strzelać. Innymi słowy – właśnie – było to spotkanie naszego Stowarzyszenia Strzeleckiego WROTA 44 ale w formie imprezy STRZELECKIEJ, na której mieliśmy możliwość integrować się z naszymi rodzinami – dziećmi i żonami dlatego wszyscy strzelali i byli uśmiechnięci !!

wrota 44
spotkanie stowarzyszenia strzeleckiego wrota 44
stowarzyszenie wrota 44
stowarzyszenie strzeleckie wrota 44

Nasze Stowarzyszenie Strzeleckie co roku organizuje takie spotkania i co roku frekwencja rośnie, dlatego staramy się wprowadzać co raz to nowe elementy. Na przykład tym razem -oddzielna strzelnica dla dzieci. Tego dnia pogoda nas nie zawiodła, ponadto słoneczko piekło, wiaterek był cichutki a humory uczestników dopisywały i dopingują mnie do dalszej pracy. Podsumowując mieliśmy cały dzień na strzelanie i imprezownie z naszymi rodzinami.

stowarzyszenie wrota 44
stowarzyszenie strzeleckie wrota 44

Pan Jerzy Kącki jako administrator strzelnicy dbał o każdy detal naszej imprezy. Na przykład przygotował dla naszych pociech osobne tory strzeleckie. Ponadto mieliśmy do dyspozycji broń pneumatyczną ( wiatrówki ) i na tych torach dzieciaki pod opieką dorosłych mogły strzelać bez ograniczeń. Oblężenie było potężne . Potem każdy, nawet my strzelaliśmy z wiatrówek. Podsumowując ubaw był po pachy.

DZIECI

stowarzyszenie wrota 44
stowarzyszenie strzeleckie wrota 44
stowarzyszenie wrota 44
stowarzyszenie strzeleckie wrota 44

Z doświadczenia wiem, że takie wspólne, rodzinne spotkania przede wszystkim wzmacniają kręgosłup rodziny i pomagają w zrozumieniu idei SPORTU STRZELECKIEGO. Innymi słowy jako organizator spotkania i Prezes Stowarzyszenia Strzeleckiego WROTA 44 mogę śmiało napisać, że to spotkanie było dla dzieci a nie dla nas Członków Stowarzyszenia. Dzieci po prostu było więcej niż nas i były bardziej aktywne. Co chwilę słyszałem za plecami od małego pasjonaty strzelectwa słowa — TATO TERAZ JA STRZELAM – PROSZĘ , PROSZĘ — to było piękne — jednak wiele znaczyło. Dzieci były bezbłędne. Wszystkie zaliczyły pistolet CZ — nawet te, które mając małe rączki walczyły ze spustem bo nie miały siły go wycisnąć. I teraz niespodzianka – na przykład chłopiec na pięć strzałów na 25 m miał 2 albo trzy trafienia w tarczy!!!!! Podobnie dziewczyny !!!! Współzawodnictwo pomagało wszystkim się dotrzeć dlatego było tak fajnie.

stowarzyszenie wrota 44
Mały uczestnik spotkania z swoim sprzętem

Fascynacja strzelaniem była tak duża, że niektórzy wzięli swój sprzęt.

Najmłodszy uczestnik spotkania miał 6—-miesięcy. Bobas rozglądał się do o koła i krzyczał gu gug u go gu — to znaczy –JA TEŻ CHCĘ POSTRZELAĆ !! ( żart ) ups.

stowarzyszenie wrota 44
stowarzyszenie strzeleckie wrota 44

Jedzonko, koryto, żarcie!!

Podobnie jak na poprzednich spotkaniach nad tym wszystkim panowała Sylwia z pomocnikami. Choć rozpalenie ogniska było problematyczne ze względu na mokre drzewo to z pomocnikami udało się to bez trudu. Potem nasze brzuszki wypełniły kiełbaski z patyka jak i chlebek przypiekany na ognisku. UWAGA — kiełbaski grubo krojone z szynki a nie mielone mam na tym punkcie małego bzika, innymi słowy lubię wiedzieć co jem. Nasz kolega Janusz panował nad wszystkim.

stowarzyszenie wrota 44
Stowarzyszenie wrota 44 podsumowując dzień

Podsumowując – dziękuję wszystkim za uczestnictwo i wspólną zabawę na spotkaniu. Przede wszystkim dziękuję Jurkowi za pomoc w organizacji a sobie życzę zaangażowania w rozwój naszego klubu wszystkich członków.

Nasza galeria zdjęć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.