Spotkanie strzeleckie 21.01.2018 – Fotorelacja

1118

Pierwsze spotkanie strzeleckie WROTA 44 w tym roku.

Następne świetne spotkanie za nami. 21 stycznia 2018 odbyło się spotkanie strzeleckie naszego stowarzyszenia WROTA 44. Miejsce jak zwykle w Drużbicach, strzelnica SIGMA SHOOTING. Pogoda dopisała nam jak nigdy. Brak wiatru, piekące słoneczko którego promienie odbijały się do śniegu powodowały, że można było odpocząć w miłej atmosferze. Przetestowaliśmy dwa nowe karabiny AR-15 i porównaliśmy je do starego dobrego AK. Zdania były podzielone, ale dzięki temu już wiemy czym będziemy się sugerować przy następnym zakupie broni w przyszłości. Członkowie mogli porównać niezawodność i trwałość AK do celności i funkcjonalnego wyglądu AR.
Po kilku miesiącach ćwiczeń celności i procedur bezpieczeństwa, które dały owoce w postaci PATENTÓW STRZELECKICH zaczynamy walczyć z szybkością i dynamiką. Wstępne zasady obrony, ataku od tyłu. Ćwiczenie strzelania do tyłu i prostych zasad reakcji w sytuacji zagrożenia.
Całość spotkania zwięczyła oczywiście kiełbaska na kiju i ( sałatkaadka ).
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, a mojej żonie za zaangażowanie, czas i pracę którą poświęca w organizację spotkania.

 

spotkanie strzeleckie spotkanie strzeleckie spotkanie strzeleckie spotkanie strzeleckie spotkanie strzeleckie spotkanie strzeleckie spotkanie strzeleckiespotkanie strzeleckie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.