Pierwszy w tym roku Piknik strzelecki naszego stowarzyszenia WROTA 44 na strzelnicy POLIGON pod Skierniewicami

Piknik strzelecki WROTA44. W ostatnią niedzielę 23 czerwca w końcu udało nam się znaleźć czas w życiu prywatnym, żeby się spotkać i postrzelać na świeżym powietrzu w gronie znajomych ze Stowarzyszenia WROTA44. Słoneczko i towarzystwo dopisało, jak zwykle wyżerka z grilla (kiełbaski, karczek i kurczaczek) i duuuużo amunicji 🙂 . Jak w naszym zwyczaju na pierwszy ogień zabawa z pistoletem na 10 i 25 metrów. Mieliśmy dużo osób, których ten dzień był pierwszym dniem z bronią, więc początki troszkę nam się rozciągnęły, ale jak tylko towarzystwo załapało procedury bezpieczeństwa i się wstrzelało to nie było zmiłuj. Konkurencje i zawody, duch rywalizacji i kupa śmiechu. Nie mogło zabraknąć karabinu jako największej atrakcji, każdy chciał przestrzelić Kałacha i na koniec pompeczka, czyli strzelba gładkolufowa.

Zabawa od południa do godzin wieczornych, świetnie spędzony czas z rodziną i znajomymi. Mnóstwo wrażeń i adrenaliny, a przede wszystkim moc zabawy jaką jest strzelanie. Tym razem przedział uczestników od 11 lat do 70+. Nikt nie wymiękał, działo się.

To jedno z wielu takich spotkań naszego Stowarzyszenia. Tu jest opisane poprzednie na tej strzelnicy: https://wrota44.pl/a-my-11-listopada-spedzilismy-na-strzelnicy-poligon-w-skierniewicach/

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy ponownie. Oraz specjalne podziękowania dla strzelnicy POLIGON pod Skierniewicami.

Piknik strzelecki WROTA44

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.