Finał Pucharu Polski w SKEET i TRAP 2019 rok.

815

Finał Pucharu Polski w SKEET i TRAP 2019 rok.

Impreza odbyła się w Bydgoszczy. Organizatorem był Klub Strzelecki CWZS ZAWISZA mieszczący się na ulicy Gdańskiej 163. Zawody odbyły się na strzelnicy garnizonowej ul. Rynkowska 7.

Program zawodów.

Organizator przewidział trzy dniowy program zwodów innymi słowy – całość rozpoczęła się w piątek 25 października o godzinie 10 i w tym dniu przewidziane zostały treningi zawodników. 26 w sobotę od godziny 9 zaczęły się zawody i trwały do około 16, potem w niedzielę 27 października odbył się finał.

Obiekt.

Przede wszystkim – obiekt do przeprowadzenia zwodów bardzo mi zaimponował. Potężny plac innymi słowy pole odpowiednio zagospodarowane i przygotowane do rozgrywanych konkurencji. Całość została przedzielona na dwie bliźniacze osie strzeleckie ponadto na każdym odbywały się zawody w wcześniej określonych sekwencjach. Wyposażenie to bunkry do TRAPU, budki do SKEETu ponadto niezliczona ilość maszyn do rzutków i cały ten elektroniczny sprzęt — robiło to wrażenie.

Moje uczestnictwo

wrota 44
stowarzyszenie wrota 44
Finał Pucharu Polski w SKEET i TRAP.
stowarzyszenie wrota 44
Finał Pucharu Polski w SKEET i TRAP.
stowarzyszenie wrota 44
wrota 44 Finał Pucharu Polski w SKEET i TRAP.

Miałem okazję uczestniczyć w tym spotkaniu w sobotę, ponadto Pani Anna Trybuchowicz – Anaszewicz jako organizator zawodów pozwoliła mi sędziować. Miałem funkcję pomocnika sędziego i obserwatora. Wszystko było dla mnie nowe. Co innego nauka z książek i teoria a co innego praktyka. Zupełnie inaczej sobie to wyobrażałem. Delegat z PZSS Pani Olga Klimowska opiekowała się mną trochę na samym początku a potem zajęła się innymi sprawami. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że taka pierdoło wata funkcja zapisywania wyników może sprawić mi problemy. Zanim moje oczy przyzwyczaiły się do podążania za szybko lecącymi rzutkami trochę potrwało. Po godzinie ogarniałem i dawałem radę.

stowarzyszenie wrota 44
Finał Pucharu Polski w SKEET i TRAP.

Podsumowując – dziękuję Pani Annie Trybuchowicz – Anaszewicz jako organizatorowi zawodów, że pozwoliła mi w nich uczestniczyć oraz Pani Oldze Klimowskiej za opiekę i wytłumaczenie zasad przebiegu konkurencji.

Finał Pucharu Polski 2019 Bydgoszcz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.